Pikan Cevizi Fidanı Siparişleri

by 13 Aralık 2019

Değerli Üreticiler,

Hava koşullarında olumsuz bir durum olmadığı takdirde Pikan Cevizi Fidanlarını 20 Aralık tarihinde sökmeye ve akabinde göndermeye başlayacağız.

Bizim dışımızda soğuk iklim Pikan Cevizi fidanı ürettiğini iddia edenlere itibar etmeyiniz.

Ayrıca aşısız fidan satan sahtekarlara karşı da lütfen dikkatli olun.

Pikan Cevizi hasadı devam ediyor

by 4 Ekim 2019

Değerli Pikan Üreticileri ve Pikan severler,

Bu yıl hasat mevsimi neredeyse 10 gün geç geldi. Her yıl böyle küçük farklılıklar olabiliyor.

İlk önce 12 numaralı çeşidimiz başladı 26 Eylül ‘de. Bunu 3 numara ve 13 numara takip etti.

Kasım ayının 4 ünde ise 4 numaralı çeşidimiz in hasadı başladı. Bu yıl kalite çok iyi. Geçen yıl ilk ürünleri almaya başladık. Bu yıl ilk kez ticari anlamda yeni pikan cevizi çeşitlerinin istatistik kaydına başladık. Verim olarak 2 ve 3 numaralı çeşitler muhteşem. Ama kalite ve büyüklük olarak 4,6,12 numaralı çeşitler harika. Bu çeşitlerin en önemli özelliği yaş ilerledikçe verim ve kalitenin daha da iyi olması.

Bu yıl ilk kez 33 numaralı çeşidin hasadını yaptık. Meyve kalitesi mükemmel, boyut olarak orta seviyede ama verim çok iyi. Gelecek yıl da bu çeşidi gözlemledikten sonra patentini alarak üreticilere sunabiliriz.

13 numaralı çeşit ise meyve büyüklüğü dışında lezzet, kalite ve kolayca kırılabilme bakımından en iyi çeşit diyebiliriz.

2 ve 12 numaralı çeşitlerin meyve büyüklüğü ve kaliteleri birbirine yakın ama verim olarak ilk yıllarında 2 numara çok üstün.

Pikan Cevizi fidanlarımız

by 25 Eylül 2019

Değerli Üreticiler,

Sizlerden gelen istek üzerine bu yıl satışa sunduğumuz pikan cevizi fidanlarının fotoğraf ve bilgilerini yayınlamak istedim.

Fidanlar yaklaşık olarak 2-3m boydadır ve 3-4 yaşındadır. 28 numaralı çeşidin fidanları is yan dallıdır.

Satıştaki pikan cevizi fidanları

Pikan Cevizi Satışımız

by 14 Ağustos 2019
Pikan Cevizi

En kaliteli , ince kabuklu ve kolay kırılabilen Pikan Cevizi çeşitlerinin üretim ve satışını yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz olduğu için Ürünlerimiz üretim ve satış aşamalarında titizlikle kontrol edilmektedir.

Ürünlerimiz titizlikle seçilerek sadece premium kalite ürünlerin satışı yapılmaktadır. Diğer düşük kalite ve kalibrede ürünler ise ayrıca satışa sunulmaktadır.

Tropikmeyveci ürünlerinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerini bilerek, bunun sürdürülebilir olması için yılın 12 ayı üretimin bütün aşamalarını takip ediyoruz.

İşte en iyi gübreleme , sulama ve bakım ile ortaya çıkan muhteşem Pikan Cevizlerimiz;

Subscribe to our newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin porttitor nisl nec ex consectetur, quis ornare sem molestie. 

      Cart