Haberler

Pikan Cevizi Fidanı için ön siparişler başladı

7 comments

Değerli üreticiler,

Hem soğuk hem de sıcak iklimler için ürettiğimiz Pikan Cevizi Fidanları için  ön sipariş alımına başladık. Son anlara kalıp sorun yaşamamak ve istediğiniz çeşitleri alabilmek için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

Ürettiğimiz çeşitler “erkenci”  ve “ticari” türler olup Eylül ayının son haftası hasat edilmektedir ve  Türkiye’de sadece biz üretmekteyiz.

Kasım ayının 10’unda hasat edilen ve 1960 lı yıllardan kalan  Mahan , Wichita ve Western gibi çeşitlerle karıştırmayın.  Bunları defalarca vurguluyorum , çünkü dikip sonra da pişman olup çeşit değiştirmek isteyen üreticiler oluyor. Bu durum da yıllarca zamana ve parasal kayıplara yol açıyor. Zor soyulan ve içi tam dolmayan çeşitler piyasada talep görmemektedir.

Abdurrahman Kuyucu

satis@pikan-cevizi.com

+90 532-582 1369

 

7 Comments

 1. Erdoğan saral

  Trabzon of rakım 150 3 adet

 2. Osman çoban

  Abdurrahman bey önümüzdeki ay antalya ya geleceğim elinizde fidan olurmu birde aksuda nerde yeriniz ıspartadan geleğim fidanlarıda ıspartadaya dikeceğim

 3. göktürk bilge ayhan

  adana imamoğlu rakım 90 10 adet +tozlayıcı çeşit

 4. Zerrin Işıker

  Merhaba İzmir Gümüldür bölgesindeki yazlığımızın bahçesinde yetiştirmek üzere fidan almak istiyorum, bu bölgede yetişir mi acaba, bilgi verir misiniz?

 5. ÖMER BÖREKÇİ

  Gaziantep ili Oğuzeli ilçesinde arazim mevcut 2 parça toplam 15 dönüm, burada yetiştirmek üzere bir kaç tane denemek için fidan almak istiyorum, Pikan Cevizi burada yetişir mi ve hangi cinsi kaliteli ve kazançlı olur, bildirirseniz sevinirim. Telefonumdan da görüşebiliriz 0 536 249 42 90 ‘dan, bekliyorum.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.