Haberler Uncategorized

Pikan Cevizi Fidanı satışımız başladı

0 comments

Değerli Pikan Üreticileri,

Pikan Cevizi Fidanı söküm işlemleri nihayet bitti ve fidanlar satışa hazır.

Yıllarca söylediğimiz gibi sadece aşılı veya sadece sertifikalı fidan Pikan Cevizi Üreticileri için  yeterli değil. Dikkat edilecek en önemli husus ağaçlar meyve vermeye başladığında ürünün piyasada rahat satılabilmesidir. Fidan alacağınızda araştırmanız gereken konular meyvesinin rahatlıkla ve iyi fiyatla satılıp satılmadığı, ne zaman hasat yapıldığı, hastalıklara dayanıklı olup olmadığıdır.

Biz Tropikmeyveci olarak Pikan Cevizi alım/satımı yaptığımız için piyasanın ve tüketicilerin tercihlerinin çok iyi analiz ederek bu doğrultuda kendi bahçelerimizde uygun Pikan Cevizi türlerini yetiştiriyoruz ve üreticilere de aynı türlerin fidanlarını temin ediyoruz.

1960’lardan kalan kırılmayan ve satılmakta zorlanılan Wichita gibi , 1900 lü yıllardan kalan içi dolmayan Mahan gibi türlerle bahçe kurup pişman olmayın. Geleceğinizi düşünün ve en iyi türlerle bahçe kurun ki ürününüz elinizde kalmasın.

Pikan Fidanı üretimi bizim için sadece iş değil aynı zamanda bir tutku. Bu sektörü gelin hep birlikte kaliteli türler ile ileriye taşıyalım.

Aşılı ve sertifikalı özel fidanlarımızın fiyatları 35 TL’dir.

Orta Boy Fidanlar (1 m civarı) ise 30 TL’dir.

Sipariş için ;

Abdurrahman Kuyucu

0532-582 1369

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.