Pikan Cevizi Fidanı satışımız başladı

by in Haberler, Uncategorized 19 Ocak 2018

Değerli Pikan Üreticileri,

Pikan Cevizi Fidanı söküm işlemleri nihayet bitti ve fidanlar satışa hazır.

Yıllarca söylediğimiz gibi sadece aşılı veya sadece sertifikalı fidan Pikan Cevizi Üreticileri için  yeterli değil. Dikkat edilecek en önemli husus ağaçlar meyve vermeye başladığında ürünün piyasada rahat satılabilmesidir. Fidan alacağınızda araştırmanız gereken konular meyvesinin rahatlıkla ve iyi fiyatla satılıp satılmadığı, ne zaman hasat yapıldığı, hastalıklara dayanıklı olup olmadığıdır.

Biz Tropikmeyveci olarak Pikan Cevizi alım/satımı yaptığımız için piyasanın ve tüketicilerin tercihlerinin çok iyi analiz ederek bu doğrultuda kendi bahçelerimizde uygun Pikan Cevizi türlerini yetiştiriyoruz ve üreticilere de aynı türlerin fidanlarını temin ediyoruz.

1960’lardan kalan kırılmayan ve satılmakta zorlanılan Wichita gibi , 1900 lü yıllardan kalan içi dolmayan Mahan gibi türlerle bahçe kurup pişman olmayın. Geleceğinizi düşünün ve en iyi türlerle bahçe kurun ki ürününüz elinizde kalmasın.

Pikan Fidanı üretimi bizim için sadece iş değil aynı zamanda bir tutku. Bu sektörü gelin hep birlikte kaliteli türler ile ileriye taşıyalım.

Aşılı ve sertifikalı Pikan Cevizi fidanlarımızın fiyatları 50 TL’dir.

Sipariş için ;

Abdurrahman Kuyucu

0532-582 1369

About Abdurrahman Kuyucu
Abdurrahman Kuyucu, www.tropikmeyveci.com web sitesi üzerinden, sıradışı meyveler konusunda uzun yıllara dayanan tecrübelerini paylaşmaktadır. 2006 yılından bu yana Pikan Cevizi'ne olan ilgisi ve Pikan Cevizi' nin ticari potansiyeline olan inancı dolayısıyla bu konuda uzmanlaşmıştır. Araştırma ve fidan üretimi çalışmalarına artan bir istekle devam etmektedir. Dünyadaki birçok üniversite, yetiştirici ve fidancı ile çalışarak, elde ettiği bilgilerle ülkemizde Pikan Cevizi'ni yaygınlaştırmayı hedeflemiştir. Sadece Akdeniz Bölgesi için değil, diğer ılıman ve hatta soğuk bölgeler için de uygun Pikan Cevizi fidanı üretimine Antalya'nın Aksu ilçesinde devam etmektedir. bilgi@pikan-cevizi.com +(90)-532-582 1369

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Cart