Pikan Cevizi Fidanı Üretimi

by in Tanıtım, Uncategorized 14 Ağustos 2019
Pikan Cevizi Fidanı

36 farklı hem soğuk hem sıcak iklim Pikan Cevizi çeşidinin fidanını üreten Türkiye’deki tek fidancıyız. 57 dönümlük kendi bahçemizde , bütün çeşitleri görebilir ve karar verebilirsiniz.

Günümüzde ticari olarak fazla üretilmeyen Wichita, Mahan, Western gibi türleri alarak gelecekte hayal kırıklığına uğramayın.

Fidanlarımız özel tohumlardan üretilmektedir. Her aşamada özel bakım yapılarak mükemmel bir kök sistemine sahip olması sağlanmaktadır.

About Abdurrahman Kuyucu
Abdurrahman Kuyucu, www.tropikmeyveci.com web sitesi üzerinden, sıradışı meyveler konusunda uzun yıllara dayanan tecrübelerini paylaşmaktadır. 2006 yılından bu yana Pikan Cevizi'ne olan ilgisi ve Pikan Cevizi' nin ticari potansiyeline olan inancı dolayısıyla bu konuda uzmanlaşmıştır. Araştırma ve fidan üretimi çalışmalarına artan bir istekle devam etmektedir. Dünyadaki birçok üniversite, yetiştirici ve fidancı ile çalışarak, elde ettiği bilgilerle ülkemizde Pikan Cevizi'ni yaygınlaştırmayı hedeflemiştir. Sadece Akdeniz Bölgesi için değil, diğer ılıman ve hatta soğuk bölgeler için de uygun Pikan Cevizi fidanı üretimine Antalya'nın Aksu ilçesinde devam etmektedir. bilgi@pikan-cevizi.com +(90)-532-582 1369

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Cart