Pikan Cevizi Satışımız

by in Tanıtım 14 Ağustos 2019
Pikan Cevizi

En kaliteli , ince kabuklu ve kolay kırılabilen Pikan Cevizi çeşitlerinin üretim ve satışını yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz olduğu için Ürünlerimiz üretim ve satış aşamalarında titizlikle kontrol edilmektedir.

Ürünlerimiz titizlikle seçilerek sadece premium kalite ürünlerin satışı yapılmaktadır. Diğer düşük kalite ve kalibrede ürünler ise ayrıca satışa sunulmaktadır.

Tropikmeyveci ürünlerinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerini bilerek, bunun sürdürülebilir olması için yılın 12 ayı üretimin bütün aşamalarını takip ediyoruz.

İşte en iyi gübreleme , sulama ve bakım ile ortaya çıkan muhteşem Pikan Cevizlerimiz;

About Abdurrahman Kuyucu
Abdurrahman Kuyucu, www.tropikmeyveci.com web sitesi üzerinden, sıradışı meyveler konusunda uzun yıllara dayanan tecrübelerini paylaşmaktadır. 2006 yılından bu yana Pikan Cevizi'ne olan ilgisi ve Pikan Cevizi' nin ticari potansiyeline olan inancı dolayısıyla bu konuda uzmanlaşmıştır. Araştırma ve fidan üretimi çalışmalarına artan bir istekle devam etmektedir. Dünyadaki birçok üniversite, yetiştirici ve fidancı ile çalışarak, elde ettiği bilgilerle ülkemizde Pikan Cevizi'ni yaygınlaştırmayı hedeflemiştir. Sadece Akdeniz Bölgesi için değil, diğer ılıman ve hatta soğuk bölgeler için de uygun Pikan Cevizi fidanı üretimine Antalya'nın Aksu ilçesinde devam etmektedir. bilgi@pikan-cevizi.com +(90)-532-582 1369

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Cart